Ўз  /  O'z  /  Ру  /  En
Термиз тумани ҳокимлиги
Халқ депутатлари Термиз тумани Кенгашига сайланган депутатлар РЎЙХАТИ

Термиз тумани депутатлари ҳақида
МАЪЛУМОТ

Т/р

Сайлов округи, лавозими,
тайинланган санаси

Ф.И.Ш., туғилган йили ва жойи

Телефон рақами

1.    

1 -Орол сайлов округи

вакант

 

 

2.    

2-Халқобод сайлов округи

Термиз тумани 2-сонли умумтаълим мактаб директори
(23.11. 2015 й.)

ПРИМҚУЛОВА

Зухро Араловна
1976 йил

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани

(97) 553-16-76

3.    

3-Лимонзор сайлов округи

Термиз тумани 25-сонли умумтаълим мактаб директори
(26.08. 2010 й.)

АБИЛОВА

Назокат Яхшиевна
1969 йил

Сурхондарё вилояти, Музработ тумани

(94) 461-14-57

4.    

4-Каттақум сайлов округи

Ўзбекистон

“Адолат” сотсиал демократик партияси туман Кенгаши  раиси

(10.06. 2022 й.)

ХАИТОВ

Шухрат Ахмедович

1957 йил

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани

(99) 425-50-09

5.    

5-Учқизил сайлов округи

Термиз тумани Аҳоли бандлигига кўмаклашиш маркази директори

(10.06. 2020 й.)

АБДУРАИМОВА

Мухаббат Халиловна
1972 йил

Сурхондарё вилояти, Қўмқурғон тумани

(99) 800-82-11

6.    

6-Янгиҳаёт сайлов округи

Термиз тумани 1-сонли умумтаълим мактаб директори

(20.10.2020 й.)

АЛМАРДАНОВА Дилсора Мажидовна

1970 йил,

Сурхондарё вилояти, Шеробод тумани

(93) 633-36-19

7.    

7-Ат-Термизий сайлов округи

Халқ депутатлари Термиз туман Кенгаши котибият мудири

(04.06. 2022 й.)

АВЛИЯКУЛОВ

Акмал Авазович
1972 йил

Сурхондарё вилояти,  Музрабод тумани

(99) 715-10-43

8.    

8-Қаҳрамон сайлов округи

Маҳалла ва нуронийларни қўллаб-қуватлаш туман бўлими бошлиғи

(01.04.2022 й)

АЛИХОНОВ

Рўзикул Адинович
1967 йил

 Сурхондарё вилояти,  Термиз тумани

(93) 634-34-55

9.    

9-Чорвадор сайлов округи

Термиз тумани халқ талими услубчиси

(15.09.2020 й.)

ХОНОВ

Бўри Зияевич
1959 йил,

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳри

(93) 639-03-59

10.        

10-Пахтакор сайлов округи

Термиз шаҳар 23-сонли умумтаълим мактаб директори

(23.09.2018 й.)

ХОЛБОЕВА

Гулинор Кенжаевна
1959 йил

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани

(91) 576-19-09

11.        

11 -Намуна сайлов округи

Термиз тумани 10-сонли умумтаълим мактаб директори

(02.08.2017 й.)

НАЗАРОВ

Соатмурот Абдуллаевич
1962 йил

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани

(93) 795-52-20

12.        

12-Гулистон сайлов округи

Термиз тумани ҳокими

(17.02.2017 й.)

УРИНОВ

Шухратжон Бекмахматович
1969 йил

Қашқадарё вилдояти, Китоб тумани

(99) 675-15-55

13.        

13-Улуғбек сайлов округи

Термиз тумани “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
(13.05.2019 й.)

ИБРАГИМОВА Муътабар Хасановна
1982 йил

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани

(93) 796-88-82

14.        

14-Сабзипоя сайлов округи

Сурхондарё камаз автомаркази масъулияти чекланган жамияти раиси

(14.06.2013 й.)

МУХАММАДИЕВ

 Олим Қурбонович
1973 йил

Сурхондарё вилояти, жарқўрғон тумани

(91) 585-27-72

15.        

15-Солиобод сайлов округи

Термиз тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

(16.05.2019 й.)

НАИМОВ Халим Ходжамбердиевич
1966 йил

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани

(93) 799-71-63

16.        

16-Чегара сайлов округи

Термиз шаҳри 21-сонли умумтаълим мактаб директори

(27.01. 2020 й.)

ЭГАМБЕРДИЕВА

Момахол Тошпўлатовна
1953 йил,

Сурхондарё вилояти,  Термиз тумани

(93) 797-19-53

17.        

17-Мангузар сайлов округи

Сурхондарё вилояти “Агросервис МТП” масъулияти чекланган жамияти директори
(28.09. 2017 й.)

АЧИЛДИЕВ

 Зоир Чоршанбиевич
1962 йил

 Сурхондарё вилояти,  Термиз тумани

(97) 444-63-09

18.        

18-Паттакесар сайлов округи

Термиз тумани “Баракат” озиқ-овқат деҳқон бозори масъулияти чекланган жамияти раиси
(27.08. 2013 й.)

ПАНЖИЕВ

Умид Бахтиёрович
1984 йил

 Сурхондарё вилояти,  Термиз тумани

(99) 333-03-06

19.        

19-Янгиариқ сайлов округи

Термиз тумани 16-сонли ИДУМ директори
(01.05. 2017 й.)

ТУРДИЕВА

Гулчехра Йўлдошевна
1976 йил

 Сурхондарё вилояти,  Термиз тумани

(93) 526-05-27

20.        

20-Сурхон сайлов округи

Термиз шаҳридаги Ал-Ҳаким Ат-Термизий номидаги 1-сонли вилоят ёш физик-математиклар мактаб-интернати директори

(05.01. 2008 й.)

АРИПОВА

Шохида Рахматовна
1958 йил

 Тошкент вилояти Бўка тумани

(97) 243-06-43

21.        

21-Ойбек сайлов округи

Сурхондарё архитектура ва қурилиш техникуми малакали мутахассисларни тайёрлаш маркази бошлиғи
(25.08. 2021 й.)

ОМОНОВ

 Ўрол Шерқобилович
1981 йил

 Сурхондарё вилояти,  Қумқўрғон тумани.

(93) 636-79-62

22.        

22-Қорахон сайлов округи

Термиз тумани “Қорахон Янгиариқ” фермер хўжалиги раҳбари
(03.01. 2010 й.)

ДАВЛАТОВ

Ибадулла Ўрақович
1975 йил

 Сурхондарё вилояти,  Термиз тумани

(90) 520-17-17

23.        

23-Жайрахона сайлов округи

Термиз тумани 23-сонли умумтаълим мактаб директори
(5.10.2018 й.)

БЕРДИМУРАТОВА Зебинисо Элмирзаевна
1984 йил

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани

(93) 633-21-55

24.        

24-"Гулбаҳор" сайлов округи

“Агробанк” акциядорлик тижорат банки Термиз филиали бошқарувчи ўринбосари
(30.07. 2018 й.)

КАРИМОВ

 Лутфулло Норович
1981 йил

 Сурхондарё вилояти,  Термиз тумани

(93) 637-04-09

25.        

25-Наврўз сайлов округи

Ўзбекистон Ёшлар ишлари агентлиги Термиз туман бўлими раҳбари
(17.08. 2020 й.)

БАКИЖОНОВ Зикрулло Зайниддинович
1987 йил

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани

(97) 848-51-11

 

Сайт ҳақида фирингиз?

  • Ҳозир сайтда
  • 1 та фойдаланувчи ҳозир сайтда
  • Валюта курс