Ўз  /  O'z  /  Ру  /  En
Термиз тумани ҳокимлиги
Халқ депутатлари Термиз тумани Кенгашининг доимий комиссиялари таркиби тўғрисида маълумот
Халқ депутатлари Термиз тумани Кенгаши доимий комиссияларива шахсий таркиби

Халқ депутатлари Термиз тумани Кенгашининг
2020 йил  15 январдаги 
7/VI-1-сонли қарори
билан тасдиқланган

 

I. Маҳаллий бюджетни шакллантириш ва ижро этиш, иқтисодий ислоҳотларни амалга ошириш ҳамда тадбиркорликни ривожлантириш масалалари бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1

Каримов Лутфулло Норович

-

24-Гулбахор сайлов округидан депутат, “Агробанк” акциядорлик тижорат банки Термиз филиали бошқарувчиси ўринбосари

Комиссия аъзолари:

2.

Наимов Халим Ходжамбердиевич

-

15-Солиобод сайлов округидан депутат, Термиз тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

3

Давлатов Ибадулла Ўрақович

-

22-Қорахон сайлов округидан  депутат,  Термиз тумани “Қорахон Янгиариқ”фермер хўжалиги рахбари 

4

Турдиева Гулчехра Йўлдошевна

-

19-Янгиариқ сайлов округидан депутат, Термиз  тумани 16-сонли умумтаълим мактаби директори

 

II. Қонунийликни таъминлаш ва коррупцияга қарши курашиш бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1.

Панжиев Умид Бахтиёрович

-

18-Паттакесар сайлов округидан депутат, Термиз тумани “Баракат” дехқон бозори масулияти чекланган жамият раиси

Комиссия аъзолари:

2

Атамуротов Бахтиёр Холтожевич

-

7-Ат-Термизий сайлов округидан депутат,  Термиз тумани “Ат-Термизий” маҳалла фуқаролар йиғини раиси 

3.

Мухаммадиев Олим Қурбонович

-

13-Сабзипоя сайлов округидан  депутат,  Сурхондарё камаз автомаркази масъулияти чекланган жамияти раиси

 

III. Ижтимоий-маданий ривожланиш, ёшлар сиёсати ва соғлом авлодни тарбиялаш масалалари бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1.

Арипова Шохида Рахматовна

-

20-Сурхон округидан депутат, Термиз шаҳар 4-сон ихтисослашган мактаб интернати директори

Комиссия аъзолари:

2.

Примқулова Зухро Араловна

-

2-Халқобод сайлов округидан депутат, Термиз  туманидаги 2-сонли умумтаълим мактаби директори 

3

Абилова Назокат Яхшиевна

-

3-Лимонзор округидан депутат, Термиз туманидаги 25-сонли умумтаълим мактаби директори 

4

Абдураимова Мухаббат Халиловна

-

5-Учқизил сайлов округидан депутат, Термиз туманидаги  4-сонли оилавий мактабгача таълим ташкилоти раҳбари

 

IV. Саноат, транспорт, қурилиш, коммунал хўжалик ва аҳолига хизмат кўрсатиш масалалари бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1.

Жумаев Бахтиёр Нуралиевич

-

24-Наврўз сайлов округдан депутат, Термиз тумани йул хужалиги таъмирлаш-фойдаланиш пудрат корхонаси бошлиғи

Комиссия аъзолари:

2.

Омонов Ўрол Шерқобилович

-

21-Ойбек сайлов округидан депутат,  Термиз тумани архитектура ва қурилиш касб-ҳунар коллежи директори 

3.

Алмардонова Дилсора Мажидовна

 

6-Янгихаёт сайлов округидан депутат, Термиз тумани 1-сонли умумтаълим мактаби директори

 

V. Аграр, сув хўжалиги ва экология масалалари бўйича доимий комиссияси;

Комиссия раиси:

1.

Ачилдиев Зоир Чоршанбиевич

-

17-Мангузар сайлов округидан депутат,  Сурхондарё вилояти “Агросервиc МТП” МЧЖ директори

Комиссия аъзолари:

2.

Қаршиев Джурабек Джумаевич

-

1-Орол сайлов округидан депутат, "Сурхон Халқобод-сардори" фермер хўжалиги раҳбари

3.

Алиханов Рўзикул Адинович

-

8-Қахрамон сайлов округидан депутат,  ФЎЎБОФМ бўйича Термиз тумани Кенгаши раисининг биринчи ўринбосари

 

VI. Нодавлат нотижорат ташкилотлари ва фуқаролик жамиятининг бошқа институтлари масалалари бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1.

Хаитов Шухрат Ахмедович

-

4-Каттақум сайлов округидан депутат,   Ўзбекистон “Адолат” социал- демократик партияси Сурхондарё вилояти Кенгаши ижрочи -котиби

Комиссия аъзолари:

2.

Ибрагимова Муътабар Хасановна

-

13-Улуғбек округидан депутат,  Термиз  тумани “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғни раиси

3.

Хонов Бўри Зияевич 

-

9-Чорвадор сайлов округидан депутат,  Термиз  туман халқ таълими бўлими мудир ўринбосари

 

VII. Регламент ва депутатлик одоби масалалари бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1.

Эгамбердиева Момахол Тошпўлатовна

-

 16-Чегара сайлов округидан депутат, Термиз туманидаги 14-сонли умумтаълим мактаби директори

Комиссия аъзолари:

2.

Бердимуродова Зебинисо Элмирзаевна

-

23-Жайронхона округидан депутат,  Термиз туманидаги 9-сонли умумтаълим мактаби директори

3.

Холбоева  Гулинор Кенжаевна

-

9-Улуғбек сайлов округидан депутат,  Термиз туманидаги 9-сонли умумтаълим мактаби директори

 

Барчаси: 2 та
Сайт ҳақида фирингиз?

  • Ҳозир сайтда
  • 2 та фойдаланувчи ҳозир сайтда
  • Валюта курс