Техник таъмирлаш ва такомиллаштириш ишлари олиб борилаётганлиги муносабати билан сайт вақтинча тест режимида ишламоқда!
  Ўз  /  O'z  /  Ру  /  En
Термиз тумани ҳокимлиги
Халқ депутатлари Термиз тумани Кенгаши доимий комиссияларива шахсий таркиби

Халқ депутатлари Термиз тумани Кенгашининг
2020 йил  15 январдаги 
7/VI-1-сонли қарори
билан тасдиқланган

 

I. Маҳаллий бюджетни шакллантириш ва ижро этиш, иқтисодий ислоҳотларни амалга ошириш ҳамда тадбиркорликни ривожлантириш масалалари бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1

Каримов Лутфулло Норович

-

24-Гулбахор сайлов округидан депутат, “Агробанк” акциядорлик тижорат банки Термиз филиали бошқарувчиси ўринбосари

Комиссия аъзолари:

2.

Наимов Халим Ходжамбердиевич

-

15-Солиобод сайлов округидан депутат, Термиз тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

3

Давлатов Ибадулла Ўрақович

-

22-Қорахон сайлов округидан  депутат,  Термиз тумани “Қорахон Янгиариқ”фермер хўжалиги рахбари 

4

Турдиева Гулчехра Йўлдошевна

-

19-Янгиариқ сайлов округидан депутат, Термиз  тумани 16-сонли умумтаълим мактаби директори

 

II. Қонунийликни таъминлаш ва коррупцияга қарши курашиш бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1.

Панжиев Умид Бахтиёрович

-

18-Паттакесар сайлов округидан депутат, Термиз тумани “Баракат” дехқон бозори масулияти чекланган жамият раиси

Комиссия аъзолари:

2

Атамуротов Бахтиёр Холтожевич

-

7-Ат-Термизий сайлов округидан депутат,  Термиз тумани “Ат-Термизий” маҳалла фуқаролар йиғини раиси 

3.

Мухаммадиев Олим Қурбонович

-

13-Сабзипоя сайлов округидан  депутат,  Сурхондарё камаз автомаркази масъулияти чекланган жамияти раиси

 

III. Ижтимоий-маданий ривожланиш, ёшлар сиёсати ва соғлом авлодни тарбиялаш масалалари бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1.

Арипова Шохида Рахматовна

-

20-Сурхон округидан депутат, Термиз шаҳар 4-сон ихтисослашган мактаб интернати директори

Комиссия аъзолари:

2.

Примқулова Зухро Араловна

-

2-Халқобод сайлов округидан депутат, Термиз  туманидаги 2-сонли умумтаълим мактаби директори 

3

Абилова Назокат Яхшиевна

-

3-Лимонзор округидан депутат, Термиз туманидаги 25-сонли умумтаълим мактаби директори 

4

Абдураимова Мухаббат Халиловна

-

5-Учқизил сайлов округидан депутат, Термиз туманидаги  4-сонли оилавий мактабгача таълим ташкилоти раҳбари

 

IV. Саноат, транспорт, қурилиш, коммунал хўжалик ва аҳолига хизмат кўрсатиш масалалари бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1.

Жумаев Бахтиёр Нуралиевич

-

24-Наврўз сайлов округдан депутат, Термиз тумани йул хужалиги таъмирлаш-фойдаланиш пудрат корхонаси бошлиғи

Комиссия аъзолари:

2.

Омонов Ўрол Шерқобилович

-

21-Ойбек сайлов округидан депутат,  Термиз тумани архитектура ва қурилиш касб-ҳунар коллежи директори 

3.

Алмардонова Дилсора Мажидовна

 

6-Янгихаёт сайлов округидан депутат, Термиз тумани 1-сонли умумтаълим мактаби директори

 

V. Аграр, сув хўжалиги ва экология масалалари бўйича доимий комиссияси;

Комиссия раиси:

1.

Ачилдиев Зоир Чоршанбиевич

-

17-Мангузар сайлов округидан депутат,  Сурхондарё вилояти “Агросервиc МТП” МЧЖ директори

Комиссия аъзолари:

2.

Қаршиев Джурабек Джумаевич

-

1-Орол сайлов округидан депутат, "Сурхон Халқобод-сардори" фермер хўжалиги раҳбари

3.

Алиханов Рўзикул Адинович

-

8-Қахрамон сайлов округидан депутат,  ФЎЎБОФМ бўйича Термиз тумани Кенгаши раисининг биринчи ўринбосари

 

VI. Нодавлат нотижорат ташкилотлари ва фуқаролик жамиятининг бошқа институтлари масалалари бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1.

Хаитов Шухрат Ахмедович

-

4-Каттақум сайлов округидан депутат,   Ўзбекистон “Адолат” социал- демократик партияси Сурхондарё вилояти Кенгаши ижрочи -котиби

Комиссия аъзолари:

2.

Ибрагимова Муътабар Хасановна

-

13-Улуғбек округидан депутат,  Термиз  тумани “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғни раиси

3.

Хонов Бўри Зияевич 

-

9-Чорвадор сайлов округидан депутат,  Термиз  туман халқ таълими бўлими мудир ўринбосари

 

VII. Регламент ва депутатлик одоби масалалари бўйича доимий комиссияси:

Комиссия раиси:

1.

Эгамбердиева Момахол Тошпўлатовна

-

 16-Чегара сайлов округидан депутат, Термиз туманидаги 14-сонли умумтаълим мактаби директори

Комиссия аъзолари:

2.

Бердимуродова Зебинисо Элмирзаевна

-

23-Жайронхона округидан депутат,  Термиз туманидаги 9-сонли умумтаълим мактаби директори

3.

Холбоева  Гулинор Кенжаевна

-

9-Улуғбек сайлов округидан депутат,  Термиз туманидаги 9-сонли умумтаълим мактаби директори

 

Сайт ҳақида фирингиз?

  • Ҳозир сайтда
  • 1 та фойдаланувчи ҳозир сайтда
  • Валюта курс